Tangen

Příběh mezi energií a vizuální identitou.

Přehled

Typografie, která nabíjí.

 

Tangen Energies je nová firma, která se zabývá primárně energetikou a mezi její přednosti patří moderní řešení solárních panelů jak pro rodinné domky, tak společnosti. My jsme měli tu čest, tuto společnost představit poutavým a inovativním brandingem do dnešní doby. Hlavním cílem celého projektu, bylo vyjádření čisté typografie v logu, která ponese své významy a tajemství pod každou křivkou jednotlivé litery.

tangen cs storewindow
tangen cs businesscards

Přehled

Branding, který nestárne.

 

Při pohledu na logo, musí být na první pohled jasné, že se jedná o moderní typografii, která reprezentuje svou jednoduchostí a nadčasovostí písmo, jaké jen tak nezestárne. Do celkového logotypu, je zakomponován minimalistický detail v podobě křivky „tan“, který rozděluje druhou a třetí literu v sjednocený dřík písma.

Barevnost, u tohoto projektu, byla rozhodně velmi důležitou součástí celého příběhu loga. Do barevné palety jsme přidali energii, teplo, slunce a spokojenost potencionálních klientů. Díky myšlenkovému postupu, jsme došli k rozhodnutí, které nás přivedlo na cestu použití moderního gradientu.

tangen cs store